Direct from Instagram

74.0.0.22.99

4.7

9

Instagram'ın bağımsız mesajlaşma uygulaması

80.6k

Bu uygulamayı oyla

Direct from Instagram, popüler sosyal medya platformunun resmi bağımsız mesajlaşma uygulamasıdır. Sadece direkt mesaj alıp gönderme için dizayn edilen bu mesajlaşma uygulaması benzersiz çözümüyle burada ve Instagram uygulamasıyla aynı işi yapar - kameranız iletişimin merkezidir.

Ana menüden süper zum, bumerang veya geri sarma moduna erişin. Buradan yazı metni ya da hareketli etiketler ekleyin. Mesajınız tamamlandıktan sonra, gönderilecek kişiyi seçmek için kişiler listenize bağlanın veya Instagram Hikayeleri yoluyla herkese açık hale getirin.

Ana menünüzden sağa doğru kaydırma, profilinize erişmenize veya diğer Instagram içeriğini doğrudan resmi uygulamasından keşfetmenize olanak tanıyan bir yan menü açar. Diğer taraftan, sola hızlıca kaydırma, daha önce gönderilen ve alınan direkt mesajların kopyaları ile birlikte gelen kutusunu açar. Ayrıca, gelen kutunuzda belirli bir mesajı kolayca bulmak için bir arama seçeneği de mevcuttur.

Bununla birlikte, Directs from Instagram göründüğü kadar Instagram'dan tamamen bağımsız bir uygulama değildir. Tüm özelliklerinden en iyi şekilde yararlanmak için yine de resmi Instagram uygulamasına ihtiyacınız olacak. Ne olursa olsun, her durumda modası geçmiş gibi görünse de kalıcı sosyal medya paylaşımlarının devri geçicidir ve özel paylaşımlar onların yerini alıyor.
Gereksinimler

Android 4.1 ya da üstü sürümünü gerektirir.

X